Parador SPC Basic 5.3 Dub pastelovo šedý 1743005 5,3 mm 23/31 4V Kartáčovaná štruktúra 1-lamela
Kód: 7570010
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Basic 5.3 v odtieni Dub pastelovo šedý 1743005 predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú harmonickú kombináciu estetiky a funkčnosti. S hrúbkou len 5,3 mm a klasifikáciou 23/31 je tento vinylový dizajn perfektne prispôsobený ako pre domáce, tak aj pre komerčné priestory, pričom odoláva každodennému opotrebeniu a zaisťuje dlhú životnosť. Kartáčovaná štruktúra a jeden lamelový dizajn ponúkajú prirodzený vzhľad prírodného dreva, pričom sa jednoducho udržiava a čistí, vďaka čomu si zachová svoj elegantný vzhľad aj pri vysokých nárokoch. Užívajte si komfort a štýl, ktorý tento podlahový materiál prináša, a dodajte svojmu interiéru moderný nádych!Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.019 kg |
| EAN: | 050000008599 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | len 0,2 mm na 1 meter = 0,02 % |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 3 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max.: | Bez podlahového kúrenia: anhydritový poter max. 0,5 CM %, cementový poter max. 2,0 CM %. S podlahovým kúrením: anhydritový poter max. 0,3 CM %, cementový poter max. 1,8 CM %. |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Basic 5.3 |
| Názov dekoru: | Dub pastelovo šedý |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Podložka hr. 1 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,024 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka (po odsúhlasení výrobcom je možné celoplošné nalepenie do 20 m2) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D032 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | Comfort-Click |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
