Parador SPC Basic 5.3 Dub Regent béžový elegantná štruktúra široká lamela V-drážka 1748828 1209x225x5,3 mm
Kód: 9930623
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte krásu a odolnosť s laminátovou podlahou Parador SPC Basic 5.3 v elegantnej béžovej farbe Dub Regent. Široké lamely s rozmermi 1209 x 225 mm nielenže efektívne rozšíria priestor a vytvoria vzdušnú atmosféru, ale ich štruktúra s V-drážkou dodáva interiéru práve ten klasický, no moderný vzhľad. S hrúbkou 5,3 mm a technológiou SPC (Stone Plastic Composite) je táto podlaha extrémne odolná voči vlhkosti a opotrebeniu, čo z nej robí ideálnu voľbu do domácnosti aj komerčných priestorov. Pohodlie pri chôdzi je zabezpečené kvalitným povrchom, ktorý je nielen krásny na pohľad, ale aj mimoriadne príjemný na dotyk. Vďaka jednoduchému systému inštalácie, ktorý umožňuje rýchlu pokládku bez potreby zložitých príprav, si môžete svoju novú podlahu vychutnávať veľmi rýchlo. Parador SPC Basic 5.3 Dub Regent je viac než len podlaha; je to investícia do predĺženia krásy a funkčnosti vášho domova.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.041 kg |
| EAN: | 4014809269021 |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Elegantná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Basic 5.3 |
| Názov dekoru: | Dub Regent béžový |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D149 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
