Parador SPC Basic 5.3 Dub Regent sivý elegantná štruktúra široká lamela V-drážka 1748827 1209x225x5,3 mm
Kód: 9930624
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Basic 5.3 Dub Regent v sivej farbe je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu elegancie a funkčnosti. Široké lamely s rozmermi 1209 x 225 mm nielenže opticky zväčšia váš priestor, ale aj dodajú interiéru moderný a nadčasový vzhľad. Inovatívna V-drážka zabezpečuje, že prechody medzi jednotlivými panelmi sú diskrétne a pôsobia harmonicky, čím sa dosahuje príjemný estetický dojem. S hrúbkou 5,3 mm a pevným zložením sú tieto podlahy odolné voči opotrebeniu, vlhkosti a poškriabaniu, čo zaručuje ich dlhú životnosť a bezproblémovú údržbu. Nech už zariadite kanceláriu, obývačku či spálňu, touto podlahou vytvoríte útulné a štýlové prostredie, ktorým sa budete radi vracať.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.041 kg |
| EAN: | 4014809269007 |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Elegantná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Basic 5.3 |
| Názov dekoru: | Dub Regent sivý |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D085 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
