Parador SPC Basic 5.3 Dub Royal svetlo bielený 1743006 5,3 mm 23/31 4V Kartáčovaná štruktúra 1-lamela
Kód: 9930132
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Basic 5.3 Dub Royal svetlo bielený je ideálnym riešením pre moderné interiéry, kde sa kombinuje estetika s praktickosťou. S hrúbkou len 5,3 mm a klasifikáciou 23/31 je tento podlahový materiál mimoriadne odolný voči opotrebovaniu, čo ho robí perfektnou voľbou aj do frekventovaných priestorov vášho domova. Kartáčovaná štruktúra zaručuje nielen príjemný dotyk, ale aj elegantný vzhľad, zatiaľ čo špeciálny 4V systém fazetových hrán pridáva na vizuálnej hĺbke, čím vytvára realistickú atmosféru drevených podláh. S týmto podlahovým systémom dosiahnete harmonický a nadčasový efekt vo vašich obytných alebo pracovných priestoroch.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.019 kg |
| EAN: | 050000008601 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 5,3 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | PUR |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | len 0,2 mm na 1 meter = 0,02 % |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 3 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max.: | Bez podlahového kúrenia: anhydritový poter max. 0,5 CM %, cementový poter max. 2,0 CM %. S podlahovým kúrením: anhydritový poter max. 0,3 CM %, cementový poter max. 1,8 CM %. |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | 35-60 % |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Basic 5.3 |
| Názov dekoru: | Dub Royal svetlo bielený |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Podložka hr. 1 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,024 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka (po odsúhlasení výrobcom je možné celoplošné nalepenie do 20 m2) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D034 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | Comfort-Click |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
