Parador SPC Classic 2070 Dub Cambridge dymový prírodná štruktúra široká lamela V-drážka 1748843 1209x225x6 mm
Kód: 9930626
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Classic 2070 Dub Cambridge dymový s prírodnou štruktúrou sa vyznačuje širokými lamelami, ktoré dodajú vášmu interiéru nadčasový vzhľad a eleganciu. S rozmermi 1209 x 225 x 6 mm si tento podlahový materiál ľahko prispôsobíte akémukoľvek priestoru, pričom V-drážka zabezpečuje dokonalý prechod medzi jednotlivými lamelami a efektívne zvýrazňuje ich textúru. Technológia SPC (stone plastic composite) zaručuje vysokú odolnosť voči poškriabaniu a vode, čím sa podlahy stávajú ideálnou voľbou pre zaťažené domácnosti a komerčné priestory. Dymový dub s prírodnou štruktúrou navodzuje pocit tepla a útulnosti, dokonale harmonizuje s modernými aj tradičnými interiérmi, a ponúka jedinečnú atmosféru každého domova.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.23 kg |
| EAN: | 4014809269267 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Classic 2070 |
| Názov dekoru: | Dub Cambridge dymový |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 7 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D147 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
