Parador SPC Classic 2070 Dub Cambridge prírodná štruktúra široká lamela V-drážka 1748842 1209x225x6 mm
Kód: 9930625
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Classic 2070 v prírodnej štruktúre dubu Cambridge ponúka dokonalú kombináciu estetiky a funkčnosti. S rozmermi 1209 x 225 x 6 mm a širokou lamelou, ktorá navyše disponuje V-drážkou, ľahko vnesie do vášho interiéru pocit priestrannosti a elegancie. Jeho prirodzený vzhľad a jemná textúra vytvárajú harmóniu s akýmkoľvek štýlom zariadenia, či už ide o moderný alebo tradičný koncept. Tento podlahový systém je navrhnutý tak, aby odolával každodennému opotrebovaniu, pričom si zachováva svoj vzhľad a funkčnosť. Vďaka špeciálnemu zloženému materiálu SPC je podlaha mimoriadne pevná a stabilná, čo zabezpečuje jednoduchú údržbu aj v domácnostiach s vysokou premávkou. Parador SPC Classic 2070 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné riešenie pre svoj domov, ktoré kombinuje nadčasový dizajn s praktickými vlastnosťami.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.23 kg |
| EAN: | 4014809269243 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Classic 2070 |
| Názov dekoru: | Dub Cambridge prírodný |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 7 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D148 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
