Parador SPC Classic 2070 Dub Natural Mix šedý kartáčovaná štruktúra široká lamela V-drážka 1744628 1209x225x6 mm
Kód: 9930285
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte eleganciu a funkčnosť podláh Parador SPC Classic 2070 v odtieni Dub Natural Mix. S rozmermi 1209 x 225 mm a špeciálnou kartáčovanou štruktúrou ponúka tento materiál nielen jedinečný vzhľad, ale aj vysokú odolnosť voči opotrebeniu, čo zaručuje dlhoročnú životnosť. V-drážka vytvára dojem veľmi autentických drevených lamiel, pričom ich široký formát zaručuje jednoduchú inštaláciu a hlbokú kompozíciu podlahy, ktorá pôsobí harmonicky v každom priestore. S hrúbkou 6 mm a moderným dizajnom je táto podlaha ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitnú a esteticky príťažlivú alternatívu pre domácnosť alebo kanceláriu. Doprajte si spojenie krásy a praktickosti, ktoré obohatí váš domov a splní všetky vaše očakávania.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.23 kg |
| EAN: | 050000009570 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Classic 2070 |
| Názov dekoru: | Dub Natural Mix šedý |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D085 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
