Parador SPC Classic 2070 Dub Natural Mix svetlý kartáčovaná štruktúra široká lamela V-drážka 1744627 1209x225x6 mm
Kód: 9930286
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Zabezpečte si nadčasový vzhľad a kvalitu s podlahou Parador SPC Classic 2070 Dub Natural Mix. S rozmermi 1209 x 225 x 6 mm a širokou lamelou, táto podlaha prináša do vašich priestorov pocit otvorenosti a svetelnosti. Kartáčovaná štruktúra dodáva podlahe autentický vzhľad dreva a zaručuje príjemný pocit pri chôdzi, zatiaľ čo V-drážka zvýrazňuje individualitu každej lamely, čím vytvára elegantný a harmonický vzhľad. Materiál SPC (Stone Plastic Composite) zabezpečuje vysokú odolnosť voči poškodeniu a vodoodolnosť, čo znamená, že je ideálnou voľbou do domácností s deťmi a domácimi zvieratami. Ľahká údržba a jednoduchá inštalácia rôznymi spôsobmi, vrátane plávajúceho systému, umožňujú rýchlu transformáciu vášho interiéru bez zbytočných komplikácií. Užite si bezstarostné bývanie s podlahou, ktorá spája krásu a funkčnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.23 kg |
| EAN: | 050000009571 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Classic 2070 |
| Názov dekoru: | Dub Natural Mix svetlý |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D084 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
