Parador SPC Classic 2070 Dub Oxford karamelovo-hnedý matná štruktúra široká lamela V-drážka 1748841 1209x225x6 mm
Kód: 9930628
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Classic 2070 v odtieni Dub Oxford karamelovo-hnedý predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí túžia po elegantnom a nadčasovom dizajne podlahy. Široká lamela s rozmermi 1209x225x6 mm sa nielenže jednoducho inštaluje, ale zároveň dodáva každej miestnosti pocit priestrannosti a luxusu. Matná štruktúra s V-drážkou vytvára vizuálny efekt, ktorý je príjemný na pohľad a dodáva charakter aj tým najjednoduchším interiérom. Vysoká odolnosť voči opotrebovaniu zaručuje, že vaša podlaha zostane krásna aj po rokoch používania, pričom jednoduchá údržba zabezpečí, že si uchová svoj zachovalý vzhľad bez zbytočného úsilia. Zvoľte Parador SPC Classic a vneste do svojho domova kvalitu a štýl, ktorý si zaslúžite.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.23 kg |
| EAN: | 4014809269229 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Classic 2070 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford karamelovo-hnedý |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 7 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D092 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
