Parador SPC Classic 2070 Dub Oxford tmavo-hnedý matná štruktúra V-drážka 1748840 1209x225x6 mm
Kód: 9930629
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Classic 2070 Dub Oxford tmavo-hnedý s matnou štruktúrou je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú harmonické spojenie estetiky a funkčnosti vo svojej domácnosti. S rozmermi 1209x225x6 mm ponúka dostatočnú plochu pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu, pričom V-drážka dodáva podlahám prepracovaný vzhľad a vizuálnu hĺbku. Jeho tmavo-hnedá farba evokuje prírodné materiály a vytvára útulnú atmosféru, čím harmonicky zapadá do rôznych interiérových štýlov. SPC technológia zabezpečuje vysokú odolnosť voči opotrebeniu a poškodeniu, čo znamená, že si vaša podlaha aj po rokoch zachová svoj pôvodný vzhľad. Navyše, matná štruktúra je nielen estetická, ale aj praktická — zmierňuje viditeľnosť škvŕn a prachu, čím šetrí čas pri údržbe. Tento produkt je skvelou voľbou pre domácnosti s deťmi alebo domácimi zvieratami, kde je dôležitá kombinácia štýlu, pohodlia a trvanlivosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.23 kg |
| EAN: | 4014809269205 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Classic 2070 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford tmavo-hnedý |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 7 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D007 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
