Parador SPC Classic 2070 Dub pieskový kartáčovaná štruktúra široká lamela V-drážka 1744621 1209x225x6 mm
Kód: P475816
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte dokonalú kombináciu elegancie a funkčnosti s podlahou Parador SPC Classic 2070 v odtieni dub pieskový. Jej kartáčovaná štruktúra vytvára autentický vzhľad dreva, pričom široká lamela a V-drážka dodávajú priestoru vzdušnosť a hĺbku. S rozmermi 1209x225 mm a hrúbkou 6 mm sa táto podlaha stáva ideálnym riešením pre každú miestnosť, zabezpečujúc pritom jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Odolnosť voči vlhkosti a mechanickému opotrebeniu robí z Parador SPC Classic 2070 perfektného spoločníka, aj v miestnostiach s vyššou záťažou. Nezabúdajte na ľahkú údržbu, ktorá vám ušetrí čas a námahu, pričom zachová krásu podlahy na dlhé roky. Vytvorte si domov, ktorý bude nielen moderný, ale aj nadčasový, s podlahou, ktorá dokonale spája štýl a praktickosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.23 kg |
| EAN: | 050000009567 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Classic 2070 |
| Názov dekoru: | Dub pieskový |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D020 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
