Parador SPC Classic 2070 Dub prírodný kartáčovaná štruktúra široka lamela V-drážka 1744633 1209x225x6 mm
Kód: 9930284
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Pre transformáciu vášho interiéru je Parador SPC Classic 2070 Dub prírodný v kartáčovanej štruktúre ideálnou voľbou, ktorá kombinuje krásu prírodného duba a moderné technológie. S rozmermi 1209x225x6 mm a širokými lamelami prináša do každého priestoru harmonický vzhľad a architektonickú eleganciu. V-drážka zaručuje nadčasový štýl, pričom sa stará o bezpečný a stabilný chod, čím vytvára dokonalé prepojenie medzi jednotlivými dielmi. Jedným z najvýznamnejších benefitov je jeho vysoká odolnosť voči opotrebovaniu a priamemu slnečnému žiareniu, takže si zachováva svoj atraktívny vzhľad aj v rušných domácnostiach. Inštalácia je jednoduchá a rýchla, čo šetrí váš čas a umožňuje vám rýchlo sa tešiť z nových podláh. Zvoľte Parador SPC Classic 2070 a vytvorte si domov, ktorý bude odrážať váš osobný štýl a zároveň ponúka trvácnosť a funkčnosť, ktorú očakávate.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.23 kg |
| EAN: | 050000009569 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Classic 2070 |
| Názov dekoru: | Dub prírodný |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D030 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
