Parador SPC Classic 2070 Dub Regent prírodný elegantná štruktúra široká lamela V-drážka 1748837 1209x225x6 mm
Kód: 9930632
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Parador SPC Classic 2070 Dub Regent prináša do vášho interiéru dokonalú harmóniu elegancie a funkčnosti. S rozmermi 1209x225 mm a hrúbkou 6 mm je navrhnutá pre vytvorenie priestranného a vzdušného dojmu, čo ju robí ideálnou voľbou pre rôzne miestnosti. Široké lamely s V-drážkou nie lenže elegantne zvýrazňujú štruktúru duba, ale aj opticky zväčšujú priestor, čím dodávajú vašim podlahám štipku noblesy. Díky pokročilej SPC technológii je podlaha mimoriadne odolná voči poškodeniu a vlhkosti, čo zabezpečuje jej dlhú životnosť aj v náročnejších podmienkach. Prirodzená textura duba dodáva teplo a útulnosť, zatiaľ čo praktické vlastnosti ako jednoduchá údržba a rýchla inštalácia z nej robia ideálne riešenie pre moderný domov. S Parador SPC Classic 2070 Dub Regent sa stane vaša podlaha nielen estetickým prvkom, ale aj hodnotným prínosom do vášho každodenného života.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.23 kg |
| EAN: | 4014809269144 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Classic 2070 |
| Názov dekoru: | Dub Regent prírodný |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 7 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D150 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
