Parador SPC Classic 2070 Dub Royal biely bielený kartáčovaná štruktúra široká lamela V-drážka1744622 1209x225x6 mm
Kód: 9930288
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Classic 2070 v odtieni bieleho bieleného dubu s kartáčovanou štruktúrou je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po elegancii a nadčasovosti vo svojom interiéri. Široká lamela s rozmermi 1209 x 225 x 6 mm dodáva priestoru vzdušnosť a moderný nádych. V-drážka po obvode lamely nielenže zvýrazňuje prirodzenú krásu dreveného vzhľadu, ale tiež zjemňuje prechody medzi jednotlivými panelmi, čím vytvára harmonický a čistý dizajn. Vďaka robustnej konštrukcii SPC, ktorá je odolná voči vlhkosti a mechanickému poškodeniu, sa môžete tešiť na dlhodobé využitie bez obáv z opotrebovania. Inštalácia je rýchla a jednoduchá, čo vám ušetrí čas a zjednoduší celý proces renovácie. Parador SPC Classic 2070 zaručuje kombináciu estetiky a funkčnosti, čím sa stáva perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitu a štýl v jednom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.23 kg |
| EAN: | 050000009573 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Classic 2070 |
| Názov dekoru: | Dub Royal biely bielený |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D036 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
