Parador SPC Classic 2070 Dub Royal svetlo bielený kartáčovaná štruktúra široká lamela V-drážka 1744631 1209x225x6 mm
Kód: 9930287
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Classic 2070 Dub Royal svetlo bielený so širokou lamelou a V-drážkou je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie elegance a praktickosti. Jeho kartáčovaná štruktúra pridáva na autentickosti a hĺbke, pričom svetlo bielený odtieň vnáša do interiéru svetlo a opticky zväčšuje priestor. S rozmermi 1209 x 225 mm a hrúbkou 6 mm, tento vinylový laminát je navrhnutý tak, aby odolával každodennému opotrebovaniu a súčasne ponúkal pohodlnú chôdzu. V-drážka dotvára jeho vzhľad a dodáva interiéru sofistikovaný nádych, čím sa stáva ideálnym riešením pre moderné aj tradičné domovy. Vďaka jednoduchému spôsobu inštalácie si môžete rýchlo užívať nádhernú podlahu bez zložitých procesov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.23 kg |
| EAN: | 050000009572 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Classic 2070 |
| Názov dekoru: | Dub Royal svetlo bielený |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D034 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
