Parador SPC Classic 2070 Dub Vintage prírodný antický široká lamela V-drážka 1744624 1209x225x6 mm
Kód: P475817
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Classic 2070 Dub Vintage je dokonalým spojením elegancie a funkčnosti, ktoré okamžite pozdvihne atmosféru vášho interiéru. S širokými lamelami s rozmermi 1209 x 225 x 6 mm a precíznym V-drážkovým dizajnom vytvára na podlahe prírodný a autentický vzhľad dubového dreva, pričom zaisťuje maximálnu stabilitu a odolnosť. Tento materiál je navrhnutý tak, aby odolával vlhkosti a opotrebovaniu, čo znamená, že váš domov zostane krásny aj pri každodennom používaní. S Parador SPC Classic 2070 si vychutnáte nielen estetiku, ale aj funkčné vlastnosti, ktoré prispievajú k zdravému a komfortnému prostrediu vo vašej domácnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.23 kg |
| EAN: | 050000009575 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Antická štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Classic 2070 |
| Názov dekoru: | Dub Vintage prírodný |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
