Parador SPC Trendtime 3 Herringbone Dub Oxford biely matná štruktúra M4V 1748854 730x146x5 mm
Kód: 9930658
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Trendtime 3 Herringbone Dub Oxford biely matná štruktúra M4V je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu estetiky a funkčnosti v podlahových riešeniach. S ježkovým vzorom, ktorý dodáva interiéru elegantný a moderný vzhľad, povrchová úprava s bielym matným efektom zabezpečuje, že podlaha ostáva atraktívna aj po dlhodobom používaní. Pôdorys rozmerov 730x146x5 mm umožňuje jednoduchú inštaláciu, čo šetrí čas a námahu pri renovácii vášho domova či komerčných priestorov. Technológia SPC (Stone Plastic Composite) poskytuje vynikajúcu odolnosť voči vlhkosti a vydržať náročné podmienky bežného používania, čo zabezpečuje dlhodobú životnosť a minimálne nároky na údržbu. Harmónia medzi prírodným vzhľadom duba aj praktickosťou takýchto podláh vytvára priestor, ktorý je pohodlný a pôsobivý. Či už zariaďujete novú domácnosť alebo prekvapujete klientov v kancelárii, tieto podlahy sa stanú štýlovou a funkčnou súčasťou vašich priestorov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.372 kg |
| EAN: | 4014809269489 |
| Hrúbka celkom: | 5 mm |
| Formát: | 730 x 146 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect Rigid |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | SPC Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford biely |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 18 |
| Balení na palete: | 48 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D023 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | Unizip |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
