Parador SPC Trendtime 3 Herringbone Dub Oxford karamelovo-hnedý matná štruktúra M4V 1748856 730x146x5 mm
Kód: 9930633
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Trendtime 3 v prevedení Herringbone Dub Oxford ponúka unikátne spojenie elegancie a praktickosti, ktoré obohatí každý interiér. S rozmermi 730 x 146 x 5 mm a matnou štruktúrou v kúzelnej karamelovo-hnedej farbe dodáva podlahová krytina vášmu domovu teplo a prirodzený vzhľad dreva, pričom jej dizajn v rybárskom vzore zaručuje nadčasovosť. Vďaka technológii M4V je podlaha nielen odolná voči vode, ale aj extrémne jednoduchá na údržbu, čo zabezpečuje, že si zachová svoj vzhľad aj pri každodenných výzvach. Investujte do kvality, ktorá sa oplatí, a premeňte svoj priestor na miesto, kde sa každý cíti pohodlne a vítaný.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.372 kg |
| EAN: | 4014809269526 |
| Hrúbka celkom: | 5 mm |
| Formát: | 730 x 146 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect Rigid |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | SPC Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford karamelovo-hnedý |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 18 |
| Balení na palete: | 48 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D092 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | Unizip |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
