Parador SPC Trendtime 3 Herringbone Dub Oxford tmavo-hnedý matná štruktúra M4V 1748855 730x146x5 mm
Kód: 9930661
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Dlažba Parador SPC Trendtime 3 Herringbone v dekorácii Dub Oxford v tmavo-hnedej farbe prináša do vášho interiéru eleganciu a moderný štýl. S rozmermi 730 x 146 x 5 mm a matnou povrchovou úpravou je táto dlažba nielen vizuálne atraktívna, ale aj praktická - odolná voči poškriabaniu a vlhkosti, čo ju robí ideálnou voľbou do každej domácnosti. Inovatívny systém M4V zaručuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez zbytočného prachu a neporiadku, takže si môžete užívať nový vzhľad podlahy takmer okamžite. Bez ohľadu na to, či ide o obývaciu izbu, kuchyňu alebo kanceláriu, podlaha Parador SPC dodá vášmu priestoru teplý a útulný povzbudzujúci pocit.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.372 kg |
| EAN: | 4014809269502 |
| Hrúbka celkom: | 5 mm |
| Formát: | 730 x 146 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect Rigid |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | SPC Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford tmavo-hnedý |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 18 |
| Balení na palete: | 48 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D007 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | Unizip |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
