Parador SPC Trendtime 5 Concrete šedý minerálna štruktúra V-drážka 1744817 914x457x6 mm
Kód: P475818
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte jedinečnosť podlahy Parador SPC Trendtime 5, ktorá prináša do vašich priestorov moderný a nadčasový dizajn s autentickým vzhľadom betónovej štruktúry. S rozmermi 914x457x6 mm je táto podlaha nielen praktická, ale aj elegantná, pričom jej šedá farba sa dokonale hodí do rôznych interiérových štýlov. V-drážka umocňuje jeho prírodný vzhľad a dodáva harmonický ráz, zatiaľ čo minerálna štruktúra zaisťuje vysokú odolnosť voči opotrebovaniu a chemikáliám, čo z nej robí ideálnu voľbu pre domácnosti aj komerčné priestory. S podlahou Parador získate nielen estetický zážitok, ale aj výnimočnú praktickosť. Jej technológia SPC (Stone Plastic Composite) zabezpečuje výnimočnú stabilitu a odolnosť voči vlhkosti, čím sa stáva ideálnym riešením aj do náročných podmienok, ako sú kuchyne či kúpeľne. Ľahká údržba a jednoduchá pokládka bez potreby lepidiel sú ďalšie výhody, ktoré šetria váš čas a námahu. Zvolte Parador SPC Trendtime 5 a prinesiete do svojho domova štýl a komfort bez kompromisov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.3 kg |
| EAN: | 050000009580 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 914 x 457 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Minerálna štruktúra |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dlažba, Kameň |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Beton šedý |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
