Parador SPC Trendtime 5 Dolomite biely minerálna štruktúra V-drážka 1744823 914x457x6 mm
Kód: 9930290
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Trendtime 5 v bielej farbe s minerálnou štruktúrou spojuje estetiku a funkčnosť do jedného celku. S rozmermi 914x457 mm a hrúbkou 6 mm tento podlahový systém ponúka zároveň moderný vzhľad a ľahkú manipuláciu pri pokládke. V-drážka zabezpečuje precízne spojenie, ktoré vytvára harmonický a elegantný vzhľad v každom interiéri. Odolnosť voči vlhkosti a robustnosť materiálu robia z tohto produktu ideálny výber do miestností s vysokou záťažou, ako sú kuchyne či predsiene, pričom jeho nízka údržba a dlhá životnosť poskytnú bezstarostnosť na dlhé roky. Nezabúdajte, že biela minerálna textúra vniesie do vášho domova svetlo a vzdušnosť, čím podčiarkne jeho moderný a nadčasový štýl.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.3 kg |
| EAN: | 050000009581 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 914 x 457 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Minerálna štruktúra |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dlažba, Kameň |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Dolomit biely |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
