Parador SPC Trendtime 5 Kameň Trafalgar svetlo sivý minerálna štruktúra V-drážka 1748846 914x457x6 mm
Kód: 9930637
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte podlahu, ktorá spája eleganciu s funkčnosťou – Parador SPC Trendtime 5 Kameň Trafalgar v svetlo šedom odtieni s minerálnou štruktúrou je ideálnym riešením pre moderné interiéry. S rozmermi 914 x 457 mm a hrúbkou iba 6 mm sa táto podlaha ľahko inštaluje a poskytuje aj vďaka V-drážke pôsobivý vizuálny efekt, ktorý dodá vašim miestnostiam hĺbku a štýlový vzhľad. Materiál SPC (Stone Plastic Composite) v spojení so špeciálnou povrchovou úpravou zabezpečuje vynikajúcu odolnosť voči poškodeniu, vlhkosti a opotrebovaniu, čím je táto podlaha ideálnou voľbou aj do náročnejších prevádzok. Nezabúdajte ani na jednoduchú údržbu – vytierajte ju len s vodou a jemným čistiacim prostriedkom, aby ste si zachovali jej krásny vzhľad dlhé roky. Parador SPC Trendtime 5 je skutočne dokonalým spojením komfortu a estetiky, ktoré sa hodí do všetkých typov interiérov, od moderných bytov po komerčné priestory. Zvoľte si podlahu, ktorá nekompromisne spĺňa vaše požiadavky na praktickosť a štýl!Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.3 kg |
| EAN: | 4014809269328 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 914 x 457 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Minerálna štruktúra |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dlažba, Kameň |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Kameň Trafalgar svetlo sivý |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 5 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
