Parador SPC Trendtime 5 Marble Abbey biely minerálna štruktúra V-drážka 1748847 914x457x6 mm
Kód: 9930635
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte dokonalú harmóniu medzi eleganciou a funkčnosťou s podlahou Parador SPC Trendtime 5 Marble Abbey. S rozmermi 914 x 457 x 6 mm a unikátnou minerálnou štruktúrou, táto podlaha nielenže dodáva priestoru nadčasový vzhľad bieleho mramoru, ale tiež ponúka vynikajúcu odolnosť voči mechanickému poškodeniu a vlhkosti. V-drážka na okrajoch vytvára dojem oddelených dosiek a zaisťuje estetický prechod medzi jednotlivými panelmi, čo prispieva k vysokokvalitnému vzhľadu vašich interiérov. Nezáleží na tom, či hľadáte podlahu do obývacej izby, kuchyne alebo kancelárie — Parador SPC Trendtime 5 je navrhnutá tak, aby splnila vaše očakávania. Jej jednoduchá inštalácia a údržba vám ušetria čas a námahu, zatiaľ čo moderné technológie zaručujú dlhú životnosť a stálosť farieb. Zvoľte inteligentné riešenie pre váš domov a užite si krásu, ktorú vám Parador pravideľne ponúka.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.3 kg |
| EAN: | 4014809269342 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 914 x 457 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Minerálna štruktúra |
| Vzor: | Dlažba/Mramor |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dlažba, Kameň |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Mramor Abbey biely |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 5 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
