Parador SPC Trendtime 5 Minerál sivý minerálna štruktúra V-drážka 1744819 914x457x6 mm
Kód: P475819
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Trendtime 5 Minerál sivý s minerálnou štruktúrou a V-drážkou ponúka dokonalé spojenie moderného dizajnu a vysokého komfortu. S rozmermi 914 x 457 x 6 mm je táto podlaha nielen esteticky príťažlivá, ale aj praktická, pričom jej nízka hrúbka zaručuje ľahkú inštaláciu a kompatibilitu s rôznymi typmi podkladov. Minerálna štruktúra vytvára realistický vzhľad, ktorý dodáva interiéru štipku elegancie, zatiaľ čo V-drážka zjemňuje prechody medzi jednotlivými doskami a prináša do miestnosti nádych prírodného tepla. Tento materiál je nielen odolný voči vlhkosti, ale aj jednoduchý na údržbu, čo poskytuje ideálne riešenie pre rodiny a domácnosti s vysokou intenzitou používania. Investícia do tejto podlahy znamená dlhodobé potešenie z ľahkej údržby a vizuálneho pôžitku, ktorý nevyjde z módy.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.3 kg |
| EAN: | 050000009586 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 914 x 457 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Minerálna štruktúra |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dlažba, Kameň |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Mineral grey |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
