Parador SPC Trendtime 8 Dub Cambridge dymový prírodná štruktúra široká lamela V-drážka 1748849 1522x225x6 mm
Kód: P1749066
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte eleganciu a funkčnosť podlahy Parador SPC Trendtime 8 s dekórom Dub Cambridge. S rozmermi 1522 x 225 mm a V-drážkou poskytuje táto široká lamela nielen vkusný vzhľad, ale aj stabilitu a ľahkú montáž, čo z nej robí ideálnu voľbu pre moderné interiéry. Prírodná štruktúra dodáva podlahe autentický charakter a hrejivú atmosféru, zatiaľ čo dymové sfarbenie dokonale zapadá do rôznych dizajnových štýlov. Parametre ako hrúbka 6 mm zabezpečujú, že podlaha je dostatočne odolná voči opotrebeniu, čím vám poskytuje dlhodobú hodnotu a bezstarostnú údržbu. S vodoodolnosťou a zníženou citlivosťou na teplotné zmeny je Parador SPC Trendtime 8 nielen krásny, ale aj praktický, čo zaručuje jej funkčnosť v každodennom živote. Urobte si vašu domácnosť útulnejšou a štýlovejšou s podlahou, ktorá spoľahlivo skĺbi estetiku a využitie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.256 kg |
| EAN: | 4014809269380 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1522 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Cambridge dymový |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 6 |
| Balení na palete: | 39 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D147 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
