Parador SPC Trendtime 8 Dub Imperial Macchiato autentická štruktúra široká lamela V-drážka 1744827 1522x225x6 mm
Kód: P475821
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Trendtime 8 Dub Imperial Macchiato kombinuje elegantný dizajn s praktickosťou, čím sa stáva ideálnou voľbou pre moderné interiéry. Široká lamela s rozmermi 1522x225 mm zabezpečuje priestranný vzhľad a autentická štruktúra dreva, doplnená o V-drážku, pridáva na vizuálnej príťažlivosti. Tento podlahový variant, s hrúbkou iba 6 mm, je nielen ľahko inštalovateľný, ale aj poskytuje výnimočnú odolnosť voči nárazom a opotrebovaniu, čo predlžuje jeho životnosť. S farbou Imperial Macchiato sa hravo prispôsobí rôznym štýlom interiérov, pričom vytvorí teplú a útulnú atmosféru vo vašom dome. Vyberte si podlahu, ktorá spojuje estetiku a funkčnosť a užite si kvalitu, ktorú ponúka Parador.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.256 kg |
| EAN: | 050000009595 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1522 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Autentická štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Imperial macchiato |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
