Parador SPC Trendtime 8 Dub Imperial Pure autentická štruktúra široká lamela V-drážka 1744826 1522x225x6 mm
Kód: P475822
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Zvoľte si bezkompromisnú kvalitu s podlahou Parador SPC Trendtime 8 v prevedení Dub Imperial Pure, ktorá prinesie do vášho domova autentickú atmosféru a nadčasový štýl. Široké lamely s rozmermi 1522x225 mm sú navrhnuté tak, aby vytvárali pôsobivý dojem a opticky zväčšovali priestor, zatiaľ čo V-drážka dodáva eleganciu a hĺbku každej doske. Autentická štruktúra dreva zaisťuje prirodzený vzhľad a pocit, pričom moderné materiály zabezpečujú odolnosť voči poškriabaniu, vlhkosti a každodennému opotrebeniu. S hrúbkou 6 mm je táto podlaha ideálnou voľbou pre rôzne interiéry – od moderných po klasické domovy – a zabezpečuje jednoduchú inštaláciu aj údržbu, čím vám šetrí čas a námahu. Pridajte tejto podlahe kúsok luxusu a vychutnávajte si krásu dubového dreva každý deň!Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.256 kg |
| EAN: | 050000009596 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1522 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Autentická štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Imperial pure |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D117 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
