Parador SPC Trendtime 8 Dub Imperial šedý svetlý autentická štruktúra široká lamela V-drážka 1744828 1522x225x6 mm
Kód: P475820
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Trendtime 8 Dub Imperial šedý svetlý je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po elegantnom a modernom vzhľade svojej podlahy. S rozmermi 1522 x 225 mm a širokými lamelami s autentickou štruktúrou ponúka tento laminát jedinečnú kombináciu estetiky a funkčnosti. V-drážka pridáva na celkovom dojme a dodáva miestnosti hĺbku, čím sa váš interiér stáva ešte atraktívnejším. Odolná konštrukcia a kvalitné spracovanie zaručujú, že podlaha je vhodná do rôznych prostredí — či už ide o rodinný dom, kanceláriu alebo komerčné priestory. Jednoduchá inštalácia a údržba zabezpečujú, že si môžete vychutnávať krásny vzhľad podlahy bez zbytočných starostí. Šedý a svetlý odtieň dreva navyše skvele ladí s rôznymi štýlmi interiéru, takže jednoducho zapadne do vášho domova a dodá mu moderný nádych.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.256 kg |
| EAN: | 050000009594 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1522 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Autentická štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Imperial šedý svetlý |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
