Parador SPC Trendtime 8 Dub Oxford karamelovo-hnedý matná textúra široká lamela V-drážka 1748850 1522x225x6 mm
Kód: P1745361
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte eleganciu a nadčasový štýl s podlahou Parador SPC Trendtime 8 v odtieni Dub Oxford karamelovo-hnedý. S rozmermi 1522 x 225 x 6 mm a širokými lamelami prináša tento produkt do vášho interiéru pocit priestrannosti a prémiového vzhľadu. Matná textúra a V-drážka dodávajú podlahe autentický vzhľad dreva, pričom zabezpečujú jednoduchú údržbu a vysokú odolnosť voči opotrebeniu. Nech už plánujete renováciu obývacej izby, kuchyne alebo kancelárie, Parador SPC Trendtime 8 ponúka kombináciu krásy a funkčnosti, ktorá zaručí, že vaša podlaha zostane dlhodobo atraktívna a praktická. Vytvorte si harmonické prostredie a užívajte si každý krok na podlahe, ktorá vyžaruje kvalitu a štýl.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.256 kg |
| EAN: | 4014809269403 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1522 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford karamelovo-hnedý |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 6 |
| Balení na palete: | 39 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D092 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
