Parador SPC Trendtime 8 Dub Oxford prírodný matná štruktúra V-drážka 1748851 1522x225x6 mm
Kód: P1745348
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Parador SPC Trendtime 8 v odtieni Dub Oxford ponúka dokonalú kombináciu estetiky a funkcionality. S rozmermi 1522 x 225 x 6 mm a matnou štruktúrou, ktorá imituje prirodzený vzhľad dreva, vytvoríte v interiéri útulnú a elegantnú atmosféru. V-drážka okrajov pridáva na dôvtipnosti a vytvára dojem tradičnej drevenej podlahy, pričom je zabezpečená vysoká odolnosť voči abrazii a poškodeniu, čo oceníte najmä v domácnostiach s vyššou pohybovou aktivitou. Vďaka svojej ľahkej inštalácii a údržbe, je ideálnou voľbou pre moderné domácnosti, ktoré hľadajú praktické, no štýlové riešenie. Vneste do svojho domova kúsok prírody s podlahou, ktorá bude nielen dizajnovým prvkom, ale aj dlhodobou investíciou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.256 kg |
| EAN: | 4014809269427 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1522 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Oxford prírodný |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 6 |
| Balení na palete: | 39 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D078 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
