Parador SPC Trendtime 8 Dub Pacific antický vintage štruktúra široká lamela V-drážka 1744832 1522x225x6 mm
Kód: P475823
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Trendtime 8 v dekoru dubu Pacific s antickým vintage vzhľadom ponúka jedinečnú kombináciu elegancie a praktickosti. Široké lamely s V-drážkou nielen zvýrazňujú prirodzenú krásu dreva, ale aj opticky zväčšujú priestor vo vašej domácnosti. S rozmermi 1522 x 225 mm sa táto podlaha skvele prispôsobí moderným aj klasickým interiérom, pričom jej hrúbka 6 mm zabezpečuje vynikajúcu stabilitu a odolnosť voči opotrebeniu. Materiál SPC (Stone Plastic Composite) garantuje vysokú úroveň odolnosti voči vlhkosti, čo ju robí ideálnou voľbou aj do miestností s vyššou vlhkosťou, ako sú kúpeľne alebo kuchyne. Užite si pohodlie a štýl, ktorý táto podlaha prináša do vášho domova.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.256 kg |
| EAN: | 050000009597 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1522 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra vintage |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Pacific antický |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D011 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
