Parador SPC Trendtime 8 Dub Pacific prírodný vintage štruktúra široká lamela V-drážka 1744831 1522x225x6 mm
Kód: P475824
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Vneste do svojho interiéru nádych prírody a elegancie s podlahou Parador SPC Trendtime 8 Dub Pacific. Dlhé lamely s rozmermi 1522 x 225 x 6 mm sú navrhnuté tak, aby dokonale vystihli charakter prírodného dubového dreva, pričom ich vintage štruktúra dodáva každému priestoru jedinečný a útulný vzhľad. V-drážka po obvode lamiel nielenže posilňuje optický efekt, ale aj zvyšuje odolnosť podlahy voči poškodeniu a opotrebeniu, čím zabezpečuje dlhodobú krásu aj v rušnejších domácnostiach. Pokročilá technológia SPC (Stone Plastic Composite) poskytuje robustnosť a stabilitu, čím zaručuje, že podlaha vydrží aj v náročnejších podmienkach bez straty jej formy a vzhľadu. Príjemný pocit pri chôdzi a jednoduchá údržba znamenajú, že váš nový povrch bude nielen štýlový, ale aj praktický. S podlahou Parador SPC Trendtime 8 Dub Pacific môžete bez obáv realizovať svoje dizajnové predstavy a vychutnať si každý krok na príjemnom a trvanlivom povrchu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.256 kg |
| EAN: | 050000009598 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1522 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra vintage |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Pacific prírodný |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D061 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
