Parador SPC Trendtime 8 Dub Regent béžový elegantná textúra široká lamela V-drážka 1748852 1522x225x6 mm
Kód: 9930639
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte dokonalú kombináciu elegancie a funkčnosti s podlahou Parador SPC Trendtime 8 v odtieni Dub Regent. S rozmermi 1522 x 225 x 6 mm a širokými lamelami, ktoré sú doplnené o V-drážku, táto podlaha nielenže vytvára pôsobivý vizuálny efekt, ale aj umocňuje dojem priestoru a dodáva mu vznešenosť. Jej prémiová béžová farba je ideálna pre moderné aj klasické interiéry, pričom elegantná textúra poskytuje príjemný pocit pri chôdzi. Vďaka technológii SPC (Stone Plastic Composite) sa môžete tešiť na podlahu, ktorá je mimoriadne odolná voči vlhkosti, poškriabaniu a opotrebovaniu, čo znamená dlhodobé používanie bez obáv z jej znehodnotenia. Montáž je rýchla a jednoduchá, vďaka čomu si svoj domov môžete premeniť rýchlo a bez zbytočných komplikácií. Zvoľte Parador SPC Trendtime 8 a užite si krásu a praktickosť v jednom – ideálne riešenie pre váš domov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.256 kg |
| EAN: | 4014809269441 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1522 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Elegantná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Regent béžový |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 6 |
| Balení na palete: | 39 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D149 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
