Parador SPC Trendtime 8 Dub Studioline pieskový kartáčova štruktúra široká lamela V-drážka 1744833 1522x225x6 mm
Kód: 9930292
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte jedinečnosť podlahy Parador SPC Trendtime 8 s povrchom v odtieni pieskového dubu a kartáčovanou štruktúrou, ktorá dodá vašim interiérom nádych prírody a elegancie. S rozmermi 1522x225x6 mm a širokou lamelou sa táto podlaha nielenže výborne prispôsobí rozmerom miestnosti, ale aj opticky ju zväčší, čím vytvorí vzdušný a príjemný priestor. V-drážka zaručuje, že jednotlivé panely sa dokonale prepoja, čo vytvára súvislý a harmonický vzhľad bez rušivých prechodov. Odolnosť voči vlhkosti a opotrebovaniu je ďalšou prednosťou tejto podlahy, čo zabezpečuje dlhú životnosť aj v náročnejších domácich podmienkach. Ľahká údržba vám ušetrí čas a námahu, pričom štruktúrovaný povrch ponúka príjemný pocit pri chôdzi naboso. Nezáleží na tom, či hľadáte moderný dizajn alebo nadčasovú eleganciu, Parador SPC Trendtime 8 vás presvedčí o svojej kvalite a štýle v každom detaile.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.256 kg |
| EAN: | 050000009593 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1522 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Studioline pieskový |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D051 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
