Parador SPC Trendtime 8 Symphony grey prírodná štruktúra V-drážka 1744830 1522x225x6 mm
Kód: P475826
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador SPC Trendtime 8 v odtieni Symphony grey je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú moderný, esteticky pôsobivý a praktický podlahový materiál. S rozmermi 1522x225x6 mm a prirodzenou štruktúrou ponúka tento vinylový povrch unikátne spojenie elegancie a funkčnosti, ktoré sa hodí do každého interiéru. V-drážka dodáva večný šarm a vytvára dojem pravého dreva, čím zaručuje dokonalú harmóniu s rôznymi štýlovými prvkami vo vašom domove. Materiál SPC sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou voči vlhkosti a poškriabaniu, čo z neho robí ideálny výber do intenzívne využívaných priestorov, ako sú kuchyne či obývacie izby. Ľahká inštalácia a údržba znamenajú, že si môžete vychutnávať krásu vašej novej podlahy bez zbytočného stresu. S Parador SPC Trendtime 8 získate dokonalú kombináciu štýlu a praktickosti, ktorá obohatí váš domov a vytvorí príjemnú atmosféru na každom kroku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.256 kg |
| EAN: | 050000009600 |
| Hrúbka celkom: | 6 mm |
| Formát: | 1522 x 225 mm |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,55 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Ostatné dreviny |
| Nosič: | Nosná doska SPC (SPC = Solid Polymer Core) |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (možnosť použiť dodatočnú podložku Parador Akustik-Protect 100) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Symphony grey |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D121 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
