Parador Trendtime 1 Dub Mont Blanc prírodný štruktúra dreva 1748707 1L M4V AC4/32 Safe-Lock 1285x158x8 mm
Kód: P9669
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte eleganciu a trvácnosť s podlahou Parador Trendtime 1 v dezéne Dub Mont Blanc. S rozmermi 1285 x 158 x 8 mm a koncentráciou na prírodnú štruktúru dreva, táto podlaha prináša do vášho interiéru teplý a priateľský vzhľad. Vďaka technológii Safe-Lock a klasifikácii AC4/32 je podlaha nielen vizuálne atraktívna, ale aj mimoriadne odolná voči zničenie, čo zabezpečuje jej dlhoročnú životnosť aj v intenzívne používaných priestoroch. Dodajte svojmu domovu nádych luxusu a pohodlia s takou, ktorá zlúči skvelý dizajn a funkčnosť do jedného harmonického celku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.118 kg |
| EAN: | 4014809267829 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 158 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 1 |
| Názov dekoru: | Dub Mont Blanc prírodný |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 45 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D078 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
