Parador Trendtime 3 Dub Studioline pieskový prírodná štruktúra V-drážka, 1747863, 858x143x8 mm
Kód: P9651
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Poddajte sa kúzlu prírodného dreva s podlahou Parador Trendtime 3, ktorá prináša autentický vzhľad pieskového dubu so štruktúrou, ktorá osvieži každý interiér. S jej rozmermi 858 x 143 x 8 mm a precízne vyrezanou V-drážkou vytvára ilúziu širších dosiek, čím opticky zväčšuje priestor a dodáva mu hĺbku. Táto podlaha nie je len estetickým skvostom; jej vysoká kvalita zaručuje odolnosť a dlhú životnosť, dokonca i v miestnostiach s vysokým pohybom. Ekologicky šetrné materiály a realistická textúra ponúkajú pocit prirodzeného pohodlia, zatiaľ čo jednoduchá inštalácia umožňuje, aby ste si svoju novú podlahu užívali v rekordne krátkom čase. Vybavte svoj domov podlahou, ktorá sa stane základom pre váš štýl a pohodlie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.409 kg |
| EAN: | 4014809263296 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 858 x 143 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodne matná štruktúra |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub Studioline pieskový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 13 |
| Balení na palete: | 56 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D059 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 1 hodina |
| Spoj: | Allround-Click |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
