Parador Trendtime 3 HB Dub Mont Blanc pieskový štruktúra dreva V-drážka, 1748753, 858x143x8 mm
Kód: P9672
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Trendtime 3 HB Dub Mont Blanc s pieskovou štruktúrou dreva a V-drážkou je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po elegantnom a moderne zariadenom interiéri. Rozmery 858 x 143 x 8 mm zaručujú jednoduchú inštaláciu a flexibilnú aplikáciu, nech už sa rozhodnete pre podhľad, chodbu alebo obývaciu izbu. Jeho jedinečná piesková textúra dreva nie lenže vnáša do vášho domova prírodný vzhľad, ale aj zaručuje dokonalú odolnosť voči bežnému opotrebovaniu, čím zostáva údržba podlahy minimálna. V-drážka pridáva estetický nádych, pričom opticky rozdeľuje plochu na menšie segmenty a dodáva tak hlboký a sofistikovaný vzhľad každému priestoru. Zvoľte Parador Trendtime 3 a zažite harmóniu medzi štýlom a funkčnosťou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.409 kg |
| EAN: | 4014809268567 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 858 x 143 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub Mont Blanc pieskový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 13 |
| Balení na palete: | 56 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D059 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 1 hodina |
| Spoj: | Allround-Click |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
