Parador Trendtime 3 HB Dub Mont Blanc tmavo-hnedý štruktúra dreva V-drážka, 1748754, 858x143x8 mm
Kód: P9668
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Trendtime 3 HB Dub Mont Blanc v tmavo-hnedom prevedení s krásnou štruktúrou dreva a V-drážkou je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú dokonalú harmóniu medzi eleganciou a trvácnosťou. S rozmermi 858 x 143 x 8 mm sa perfektne hodí do rôznych priestorov a jeho nielen esteticky príjemný vzhľad, ale aj vysoká odolnosť zabezpečuje dlhú životnosť vašich podláh. Materiály využité pri výrobe garantujú jednoduchú údržbu, čo znamená viac času na vychutnávanie krásy vášho domova. Predstavuje ideálnu voľbu pre moderné interiéry, ktoré potrebujú kombináciu štýlu a funkčnosti, a vďaka svojmu unikátnemu dizajnu skvele zapadne do každého štýlového konceptu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.409 kg |
| EAN: | 4014809268581 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 858 x 143 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub Mont Blanc tmavo-hnedý |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 13 |
| Balení na palete: | 56 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D140 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 1 hodina |
| Spoj: | Allround-Click |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
