Parador Trendtime 3 HB Dub Skyline biely prírodná matná štruktúra V-drážka, 1747862, 858x143x8 mm
Kód: P9650
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Dub Skyline v bielej prírodnej matnej štruktúre je ideálnym riešením pre tých, ktorí túžia po elegantnom a modernom štýle vo svojich interiéroch. Rozmer 858x143x8 mm ponúka vynikajúcu flexibilitu pri inštalácii, pričom V-drážka dodáva podlahe zaujímavý vzhľad, ktorý umocňuje prirodzenú krásu dreva. Tento materiál je navrhnutý tak, aby bol odolný voči opotrebovaniu a nielenže skvele vyzerá, ale aj skvele funguje v každej domácnosti. S Parador Trendtime 3 HB si môžete byť istí, že vaša podlaha vydrží mnoho rokov, pričom jej údržba je jednoducho jednoduchá. Vytvorte si domov, ktorý bude odrážať váš osobný štýl a komfort, s podlahou, ktorá spojuje krásu s praktickosťou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.409 kg |
| EAN: | 4014809263272 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 858 x 143 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodne matná štruktúra |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub Skyline biely |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 13 |
| Balení na palete: | 56 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D065 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 1 hodina |
| Spoj: | Allround-Click |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
