Parador Trendtime 3 HB Dub Studioline medový prírodne matná štruktúra V-drážka 1747864 858x143x8 mm
Kód: P9642
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte očarujúcu eleganciu podlahy Parador Trendtime 3 HB Dub Studioline. Jej medová farba a prírodne matná štruktúra vniesú do vášho domova teplý a útulný pocit, zatiaľ čo V-drážka dodáva estetickému vzhľadu hĺbku a sofistikovanosť. S rozmermi 858x143x8 mm sa podlahové dosky skvele prispôsobia rôznym priestorom, pričom ich hrúbka zaručuje odolnosť a stabilitu, ideálne na časté používanie. Vďaka vysochokvalitným materiálom a precíznemu spracovaniu oceníte jednoduchú údržbu a dlhodobú životnosť, pričom prírodný vzhľad duba zaručuje, že vaša podlaha bude pôsobiť nadčasovo a elegantne. S podlahou Parador Trendtime 3 HB si s istotou vytvoríte priestrannější, esteticky príjemný a pohodlný domov, ktorý osloví každého návštevu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.377 kg |
| EAN: | 4014809263319 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 858 x 143 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Prírodne matná štruktúra |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub Studioline medový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 13 |
| Balení na palete: | 56 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D109 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 1 hodina |
| Spoj: | Allround-Click |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
