Parador Trendtime 5 Betón svetlo šedý štruktúra kameňa M4V 1743595 853x400x8 mm
Kód: P9627
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Trendtime 5 Betón svetlo šedý štruktúra kameňa je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú moderný a elegantný vzhľad pre svoj interiér. S rozmermi 853 x 400 mm a hrúbkou 8 mm sa tento podlahový systém ľahko inštaluje a prispôsobuje akémukoľvek priestoru, pričom zachováva vysokú úroveň odolnosti. Jeho svetlo šedá farba a štruktúra kameňa vytvárajú harmonický a vizuálne zaujímavý základ, ktorý dokáže zvýrazniť akýkoľvek nábytok alebo dekoráciu a dodá vášmu priestoru sofistikovaný vzhľad. Nielen že Parador Trendtime 5 pridáva estetický prvok, ale jeho robustná konštrukcia zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre frekventované miestnosti. Vytvorte si domov, ktorý spája krásu a funkčnosť, a užívajte si pohodlie a kvalitu, ktorú tento jedinečný produkt ponúka.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13.46 kg |
| EAN: | 050000008875 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 853 x 400 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Biela |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra kameňa |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dlažba, Kameň |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Betón svetlo šedý |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 5 |
| Balení na palete: | 57 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Jednofarebná biela D001 / Vzhľad ušľachtilej ocele |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
