Parador Trendtime 5 Betón tmavo šedý štruktúra kameňa M4V 1743596 853x400x8 mm
Kód: P9626
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Trendtime 5 v odtieni tmavo šedej s textúrou kameňa je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kombináciu elegantného dizajnu a praktických vlastností. S rozmermi 853 x 400 x 8 mm poskytuje táto podlahová krytina dostatočnú stabilitu a pohodlné používanie vo všetkých typoch interiérov, od moderných po industriálne. Jej štruktúra napodobňuje prírodný kameň, čo dodáva vášmu priestoru súčasný a sofistikovaný vzhľad, zatiaľ čo odolnosť voči škrabancom a vlhkosti zabezpečuje dlhú životnosť a minimálnu údržbu. Vďaka systému M4V (mechanizmus pre jednoduchú inštaláciu) si môžete užiť rýchlu a bezproblémovú montáž bez potreby špecializovaných nástrojov, čo šetrí čas aj náklady. Tento podlahový materiál je ideálnou voľbou pre domácnosti aj komerčné priestory, kde sa cení štýl a funkčnosť. Vytvorte si prostredie, ktoré je nielen krásne, ale aj praktické – Parador Trendtime 5 je tu, aby splnil vaše očakávania.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13.46 kg |
| EAN: | 050000008874 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 853 x 400 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Biela |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra kameňa |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dlažba, Kameň |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Betón tmavo šedý |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 5 |
| Balení na palete: | 57 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Jednofarebná biela D001 / Vzhľad ušľachtilej ocele |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
