Parador Trendtime 5 Granit perlovo šedý štruktúra kameňa M4V 1743593 853x400x8 mm
Kód: P9629
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Trendtime 5 Granit perlovo šedý so štruktúrou kameňa je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú elegantný a moderný interiérový dizajn. S rozmermi 853 x 400 x 8 mm ponúka praktický formát, ktorý sa ľahko inštaluje a harmonicky zapadá do každého priestoru. Jeho realistická kamenná štruktúra dodáva priestoru jedinečný vzhľad, zatiaľ čo perlovo šedá farba zabezpečuje nadčasovú eleganciu, ktorá sa hodí k rôznym štýlom zariadenia. Vysoká kvalita materiálov zaručuje odolnosť voči opotrebeniu, čím je tento podlahový systém ideálny do domácností aj komerčných priestorov. Navyše, Parador Trendtime 5 Granit je veľmi jednoducho udržiavateľný, čo vám ušetrí čas a námahu pri čistení a údržbe. Objevte štýlový komfort a funkčnosť, ktoré tento produkt ponúka, a premeňte svoj domov na oázu moderného dizajnu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13.46 kg |
| EAN: | 050000008879 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 853 x 400 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Biela |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra kameňa |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dlažba, Kameň |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Granit perlovo šedý |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 5 |
| Balení na palete: | 57 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Jednofarebná biela D001 / Vzhľad ušľachtilej ocele |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
