Parador Trendtime 5 Surová oceľ olejová štruktúra M4V 1743600 853x400x8 mm
Kód: P9628
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte eleganciu a funkčnosť s laminátovou podlahou Parador Trendtime 5 Surová oceľ olejová štruktúra. S rozmermi 853x400x8 mm je ideálnou voľbou pre moderné interiéry, ponúkajúca nielen atrakctívny vzhľad, ale aj vysokú odolnosť voči opotrebeniu. Olejová štruktúra povrchu zabezpečuje prirodzený vzhľad a pocit, pričom sa ľahko udržuje, čo šetrí váš čas a úsilie. Vďaka svojej variabilite a nadčasovému dizajnu sa táto podlaha ľahko integruje do rôznych štýlov bývania, čo znamená, že dodá vášmu domovu jedinečný šarm a pohodu. Pripravte sa na transformáciu svojich priestorov s použitím tejto kvalitnej a štýlovej podlahy, ktorá je pripravená obstáť vo všetkých výzvach každodenného života.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13.46 kg |
| EAN: | 050000008876 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 853 x 400 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Biela |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Olejovaná štruktúra |
| Vzor: | Dlažba/Kameň |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Oceľ |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 5 |
| Názov dekoru: | Surová oceľ |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 5 |
| Balení na palete: | 57 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Jednofarebná biela D001 / Vzhľad ušľachtilej ocele |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
