Parador Trendtime 6 Dub Castell bielený kartáčovaná štruktúra 1371173 1L 4V AC5/33 Safe-Lock 2200x243x9 mm
Kód: P9667
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte krásu a nadčasovosť podlahy Parador Trendtime 6 Dub Castell bielený, ktorá dokonale kombinuje elegantný dizajn s funkčnosťou. S rozmermi 2200x243x9 mm a technológiou 4V je táto podlaha navrhnutá tak, aby zvýraznila každý priestor, pričom jej kartáčovaná štruktúra dodáva hmatateľnú hĺbku a jedinečný vzhľad dreva. Vďaka certifikácii AC5/33 odoláva vysokému zaťaženiu, čo ju robí ideálnou voľbou pre domácnosti aj komerčné priestory, kde je potrebná dlhá životnosť. Inovatívny systém Safe-Lock zabezpečuje jednoduchú a rýchlu montáž bez nutnosti použitia lepidiel, čo ušetrí váš čas aj nervy. Bielený dub dodá vášmu interiéru moderne elegantný nádych, zatiaľ čo teplé odtiene dreva prinesú pocit útulnosti a harmónie. Zvoľte si podlahu, ktorá nielenže obohatí vašu domácnosť, ale aj poskytne štýlové a praktické riešenie pre každodenné použitie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 23.228 kg |
| EAN: | 050110001118 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 9 mm |
| Formát: | 2200 x 243 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 6 |
| Názov dekoru: | Dub Castell bielený |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 5 |
| Balení na palete: | 39 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D006 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
