Parador Trendtime 6 Dub Castell dymový kartáčovaná štruktúra 1371174 1L 4V AC5/33 Safe-Lock 2200x243x9 mm
Kód: P9592
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlaha Parador Trendtime 6 v dekore dymového dubu Castell s kartáčovanou štruktúrou prináša jedinečný pocit prírodného dreva do vášho interiéru. S rozmermi 2200 x 243 x 9 mm a triedou AC5/33 je táto podlaha navrhnutá tak, aby odolávala vysokému zaťaženiu a zaisťovala dlhú životnosť, či už v obytných alebo komerčných priestoroch. Inovatívny systém spojenia Safe-Lock umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu, čo výrazne uľahčuje proces pokládky. Svojou teplou farbou a textúrou dodáva miestnostiam hĺbku a eleganciu, pričom je nenáročná na údržbu a zabezpečuje príjemné prostredie pre každodenné použitie. S podlahou Trendtime 6 získate nielen estetický prínos, ale aj garantovanú kvalitu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 23.228 kg |
| EAN: | 050110001120 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 9 mm |
| Formát: | 2200 x 243 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 6 |
| Názov dekoru: | Dub Castell dymový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 5 |
| Balení na palete: | 39 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D007 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
