Parador Trendtime 6 Dub Loft biely živá štruktúra V-drážka, 1730468, 2200x243x9 mm
Kód: P9620
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Trendtime 6 Dub Loft biely je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spojenie elegance a funkčnosti vo svojom interiéri. S jeho rozmermi 2200 x 243 x 9 mm sa dokonale prispôsobí akémukoľvek priestoru, pričom živá štruktúra a jemná biela farba pridávajú miestnosti svetlosť a moderný nádych. V-drážka vytvára efektný vzhľad, ktorý zvyšuje vizuálnu atraktivitu podlahy a zároveň zabezpečuje jednoduchú údržbu. Tento laminátový parket nielenže odoláva každodenným nárokom, ale zaručuje aj dlhú životnosť, čím sa stáva ideálnou voľbou pre vaše domovy aj kancelárie. Dajte svojmu priestoru nový život s Parador Trendtime 6, ktorý spája štýl a praktickosť v jednom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 23.228 kg |
| EAN: | 050000007764 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 9 mm |
| Formát: | 2200 x 243 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Živá štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 6 |
| Názov dekoru: | Dub Loft biely |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 5 |
| Balení na palete: | 39 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D105 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
