Parador Trendtime 6 Dub Loft šedý živá štruktúra V-drážka, 1730467, 2200x243x9 mm
Kód: P9621
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Parador Trendtime 6 v odtieni Dub Loft šedý je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú harmóniu medzi moderným dizajnom a prírodným vzhľadom. S rozmermi 2200 x 243 x 9 mm tento laminátový parket ponúka atraktívne proporcie, ktoré efektívne opticky rozjasnia aj menšie priestory. Jeho živá štruktúra a precízna V-drážka dodávajú každému kroku autentický pocit a exkluzívnosť, čo zvyšuje celkovú hodnotu vašich interiérov. Okrem estetického pôsobenia sa môžete tešiť aj na vysokú odolnosť a jednoduchú údržbu, čo zaručuje dlhú životnosť a bezproblémové používanie v každodennom živote. Vytvorte si domov, ktorý odráža vašu osobnosť a zároveň poskytuje pohodlie a praktickosť s podlahou, ktorá nadchne svojím originálnym vzhľadom a kvalitným spracovaním.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 23.228 kg |
| EAN: | 050000007768 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 9 mm |
| Formát: | 2200 x 243 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Živá štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 6 |
| Názov dekoru: | Dub Loft šedý |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 5 |
| Balení na palete: | 39 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D104 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
