Parador Trendtime 8 Chevron Dub Loire medový matná štruktúra 1748769 M2V AC4/32 1285x330x8 mm
Kód: P9676
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Doprajte svojmu interiéru nadčasový vzhľad s laminátovou podlahou Parador Trendtime 8 Chevron v odtieni medového dubu Loire. S rozmermi 1285 x 330 x 8 mm a špeciálnou matnou štruktúrou sa táto podlaha skvele dotiahne k moderným aj klasickým kúskom nábytku, čím vytvára harmonický a príjemný priestor na bývanie. Vďaka vysokému stupňu opotrebenia AC4/32 je podlaha odolná voči každodennému používaniu, čo ju predurčuje nielen do domácností, ale aj do komerčných priestorov. S unikátnou Chevron vzorovou štruktúrou pridáva na dynamike a elegancii, zatiaľ čo jednoduchá inštalácia šetrí váš čas a úsilie. Zvoľte Parador Trendtime 8 Chevron a premeňte svoju podlahu na srdce domova, ktoré osloví vašu rodinu aj návštevy svojím jedinečným štýlom a komfortom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.96 kg |
| EAN: | 4014809268604 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1285 x 330 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 2V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | Chevron |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Trendtime 8 |
| Názov dekoru: | Dub Loire medový |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 5 |
| Balení na palete: | 34 |
| Garancia pre domácnosti: | Lifetime (doživotná) |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,048 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Biela D001 |
| Priznaná drážka: | 2-stranná Mini-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
